PROXIM Chlor stabilizovaný 35 kg

Kód: 233.02
Neohodnoceno
1 517 Kč 1 253,72 Kč bez DPH 43,34 Kč / 1 kg
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Tekutý dezinfekční přípravek na bázi aktivního chloru. Obsah aktivního chloru: min. 130 g/l. Ideální pro automatické dávkovače.

Detailní informace

.
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 1500 Kč
Snadné odběry
6000 +
odběrných míst po celé ČR
.
Nákup přímo od výrobce
Proxim
Prodejna v Pardubicích
v Rybitví

Detailní popis produktu

Dávkování: Přípravek je vhodné přidávat do bazénu dávkovacím čerpadlem napojeným přímo na nádobu, ve které je přípravek dodáván. Čerpadlo se nastaví tak, aby se udržovala koncentrace volného chloru ve vodě mezi 0,3 až 0,5 mg/l, při dávkování podle redox potenciálu v rozmezí 700 až 770 mV. Dávkování se provádí vždy při zapnuté cirkulaci vody. Předpokladem pro účinné chlorování je udržení hodnoty pH v rozmezí 7,0–7,4 za použití přípravku PROBAZEN® pH MINUS resp. PROBAZEN® pH PLUS pomocí regulačního zařízení, které v případě odchylky od ideální hodnoty automaticky provede korekci.

Nebezpečí

Může být korozivní pro kovy.  Může způsobit podráždění dýchacích cest. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad.

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro automatické dávkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
Použití: Průběžná dezinfekce
Velikost balení: 35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: